O nás

Vážení zákazníci,
dovolte mi, abych Vám představil naši firmu, zabývající se odborným poradenstvím, projektováním a autorizovaným prodejem a montáží tepelných čerpadel, ventilačních a rekuperačních jednotek, solárních panelů a klimatizačních zařízení. Problematika obnovitelné energie a její aplikace v praxi se mi stala již v době studií velikým koníčkem a jako ekonoma mě fascinovala maximální úspora nákladů na vytápění a ohřev teplé vody. A to vůbec nehovořím o pozitivním dopadu na zajištění přírodní rovnováhy, šetření životního prostředí a klimatických podmínek. Od teorie byl již jen malinký krůček k jejímu zhodnocení v praxi.

Naše firma čerpá a do budoucnosti bude čerpat z odborných a praktických vědomostí a dovedností lidí, kteří se touto problematikou zabývají již několik let a za jejich prací zůstaly desítky spokojených zákazníků. Naším cílem je nabídnout Vám výkonná, silná a kvalitní tepelná čerpadla renomovaných světových značek, zejména pak STIEBEL ELTRON a TOSHIBA, kde se snoubí pověstná německá kvalita s japonskou precizností. A to vše za takové ceny, aby se tepelné čerpadlo stalo dostupným takřka pro každého. Při naší obchodní činnosti preferujeme naprosto individuální přístup k zákazníkovi a vždy se snažíme splnit jeho představy a požadavky.

Vždyť spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou a samozřejmě také nejlepší referencí.

Děkujeme Vám za důvěru
Ing. David Jiřík, Milan Jiřík, Radek Švihořík
Montáže

Montáže všech nabízených technologií provádíme výhradně z vlastních zdrojů, subdodavatelsky zajišťujeme pouze zemní sondy a zemní kolektory k tepelným čerpadlům země-voda a instalaci stavební části chladících a mrazících boxů. Naše montážní vozidla jsou vybavena nejmodernějším nářadím a technologiemi, nezbytnými pro instalaci tepelných čerpadel, solárních kolektorů, klimatizací, ventilačních a rekuperačních jednotek a vytápění. Použitím vysoce kvalitních materiálů od renomovaných výrobců garantujeme kvalitu provedeného díla. Náš tým je tu pro Vás a vždy se bude snažit odvést perfektní a profesionální práci k Vaší naprosté spokojenosti.

Top