Výběr tepelného čerpadla dle parametrů

Vyberte tepelnou ztrátu objektu:

Výběr tepelného čerpadla dle výrobce

Hledáte vhodné TČ pro Váš dům? Využijte našeho interaktivního nabídkového formuláře.

Na základě zvolené kategorie tepelné ztráty Vám doporučíme vhodnou sestavu tepelného čerpadla a celkovou cenu za jeho pořízení včetně DPH 12 % (platí pro byty, bytové domy a rodinné domy dle § 48a Zákona o DPH). Všechny uvedené sestavy vždy obsahují tepelné čerpadlo včetně příslušenství, tj. regulátoru, akumulačního zásobníku topení o příslušném objemu, akumulačního zásobníku teplé užitkové vody (objem 300 l), nabíjecích oběhových čerpadel zásobníků, expanzních nádob topení a TUV, kompletní elektroinstalace včetně elektorevizní zprávy (získáte sazbu D57d, tj. 20 hodin nízký tarif na celou domácnost), ostatního instalačního a spotřebního materiálu, nákladů na dopravu a autorizovaného uvedení do provozu. Cena neobsahuje stavebně přípravné a dokončovací práce, napojení na systém otopné soustavy, rozvodů TUV a cirkulace. Tyto náklady budou stanoveny u novostaveb dle projektové dokumentace.

U stávajících objektů pak na základě přímého zaměření a navržení vhodného technického řešení s případným využitím stávajících hydraulických komponentů. Zaměření je nezávazné a zdarma.

Věříme, že tato nová služba Vám usnadní poptávkové řízení a pomůže Vám v rozhodování o správné volbě tepelného čerpadla.

 • {{article.description}}

  Topný výkon* {{article.parameters.1}}
  Topný faktor* {{article.parameters.2}}
  Třída energetické účinnosti {{article.parameters.3}}
  Hladina akustického tlaku {{article.parameters.4}}  Celková cena včetně příslušenství, montáže a dopravy: {{article.price}},- Kč včetně DPH 15 %
* topný výkon i topný faktor jsou udávány při A2/W35 dle normy EN 14511 (při venkovní teplotě vzduchu 2 °C a výstupní teplotě vody 35°C)
* topný výkon i topný faktor jsou udávány při A7/W35 dle normy EN 14511 (při venkovní teplotě vzduchu 7 °C a výstupní teplotě vody 35°C)
Top